Šmoulové na raftech očima Štafle

lukyI přes nepříznivou předpověď počasí se nás na nádraží sešlo 13 kusů, včetně 2 dětí. Tento počet inicioval české dráhy k hromadné slevě, a tak jsme vyrazili směr Nebanice za 15 Kč. Za tuto cenu jsme mohli dokonce obsadit 2 kupíčka a nikdo nemusel stát. Už cesta tímto dopravním prostředkem některými otřásla natolik, že ihned po kontrole jízdenky otevřeli kouzelné válečky, aby cesta utíkala. Do Nebanic jsme dojeli hodně brzo ráno, vesnice ještě spala. Naše skupina však upoutala pohled paní výčepní v oblíbené hospůdce, která se nad námi slitovala, a, přestože nebylo ještě ani 9 hod, nás nejen pustila dovnitř, ale ještě nás napojila i nakrmila. Po dobré polévce a pivu jsme už byli konečně připraveni na cestu. Kolem 10 hod naší početnou skupinu doplnil zbytek družiny a my všichni, celkem 14 dospěláků a 3 děti, mohli vyrazit [fotky]. Pokračování článku


„Expedice“ Českým lesem

cheb-zelezna-ruda.gifZdravíme všechny bikery! O podzimních prázdninách, tj. 25. – 27. října 2007, máme v plánu uskutečnit bikovou akci Cheb-Železná Ruda.

Trasa povede po značené turistické cestě, která povede přes nejvyšší vrcholky Českého Lesa (Dyleň, Čerchov). Pojedem převážně po zpevněných cestách, signálce, ale i terénem. Poněvadž bude už po závodní sezoně, tempo bude klidné, a proto po cestě přespíme v nějakém penzionu a další penzion bude již domluven v Železné Rudě. Třetí den (v sobotu) vyrazíme zpět auty (podle toho kolik pojede lidí a kolik se sežene aut) nebo vlakem. Chtěli bychom aby jelo co nejvíce lidí, tak nelenošte a vyražte s námi. Účast prosím potvrďte co nejdříve (nejdéle týden před odjezdem) na e-mail milansplichal@seznam.cz nebo další info na tel. 732 388 857. Zdraví Milan Šplíchal a Honza Šimeček – Biku zdar!


Tip na podzimní vyjížďku: Dyleň a Lesný

Každý správný bajker Sokolovák nebo Chebák, měl by každý rok nohou spočinout na Lesném a na Dyleni. tyto dva kopce mají okusek do tisícovky nad mořem a stojí přesně naproti sobě. Přesně to jsme si řekli a ve třech vyrazili. Naše fotky můžete brát jako inspiraci ke svým vyjížďkám. Ale já vám řeknu ještě jednu věc, která vás na Dyleň vyžene jako bič. Mně neznámý dobrodinec připevnil na strom za vysílač na Dyleni schránku důvěry aneb schovku pro „návštěvní knihu“ s logem BIKERI.CZ a nálepkou Scott. Podezřelým se tímto samozřejmě stává Karlos, ale bůhví.

A ještě je tu menší fotogalerie z jedné projížďky sokolovských bajkerů. A také jsou tu naše bajky.

Ti dva